Yeni Sayfa 3
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

KALE GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜNDEN GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI'NA ZİYARET

KALE GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜNDEN GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI'NA ZİYARET

Tarih 13 Ekim 2012, 20:42 Edit⢠/> <a href=Admin

KALE GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜNDEN GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI'NA ZİYARET

Kırıkkale Kale Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı'na ziyaret gerçekleştirildi. 
  Kulüp Başkanı Erkan Seçkin ile Kırıkkale Ahlak Kültür ve Çevre Derneği (AKÇED) Başkanı Mustafa Arı ve Kulüp gönüllülerinden oluşan bir heyet,  Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda Daire Başkanı Kamil İspir'i ziyaret etti.
  Daire Başkanı İspir, yapılan ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sivil Toplum Kuruluşlarının çeşitli alanlarda yapmış oldukları birçok faaliyetlerle Bakanlığın çalışmalarına destek vermek istediklerini dile getirdi.
  Ziyarette, yapılan gençlik çalışmaları ve izcilik aktiviteleri hakkında bilgiler vererek, bu faaliyetlerin bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğini belirtten Kulüp Başkanı Seçkin, ''Kulüp olarak çalışmalarımız kapsamında dağcılık gezileri, diğer illerdeki tarihi ve doğa güzellikleri olan yerlere gezilerin düzenlenmesi, hizmetiçi eğitim faaliyetleri, kutlu doğum haftası etkinlikleri, dağ sporculuğu, oryantrik yarışmaları, tohumdan fidana kampanyaları ile daha birçok alanda çalışmalarımız oldu. Bu dönemde de faaliyetlerimiz daha geniş kapsamda devam edecektir. Ziyaret vesilesi ile burada bilgilerimizi paylaşmış olduk." dedi
  Kulüp Başkanı Seçkin, "Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 2012 yılı Gençlik Projelerini örnek alarak gençliğin kişisel ve sosyal gelişmelerini destekleme, potansiyellerini gerçekleştirebilmelerine imkan sağlama, karar alma ve uygulama süreçleri ile sosyal hayatın her alanına etkin katılımlarını artırma ve  yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesi konularına da Kulüp çalışmalarımızda yer vermekteyiz. Bu amaçla gençlerimizi bir yandan eğlendirecek, bir yandan da eğitimler vererek olumlu davranışlar kazandırmayı hedefliyoruz.'' şeklinde konuştu.

Bu haber 2519 defa okunmuå²®

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

ETKİNLİKLERİMİZ

İZCİLERİMİZLE ATICILIK SPORU YAPTIK

İZCİLERİMİZLE ATICILIK SPORU YAPTIK İzcilerimizle Atıcılık Sporu Yaptık:

OSMANLI OKÇULUĞU KIRIKKALE'DE

OSMANLI OKÇULUĞU KIRIKKALE'DE Osmanlı Okçuluğu Kırıkkale'de


HABER ARA


Gelişmiş Arama

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

EN ÇOK OKUNANLAR

Linkler

www.ihbarajans.com

 


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu